Sleep out vol. 2

26.9.2019 sa vo Svoradovom parku uskutočnil už druhý ročník výnimočného podujatia Sleep out/prespávačka vol. 2. Na podujatie prišlo 70 hostí, podporovateľov a priateľov organizácie Depaul.

Súčasťou samotnej akcie však nebola len prespávačka pod holým nebom ale aj program plný našich príbehov ale najmä príbehov našich klientov. Večer a teda celý program sa niesol v znamení témy Čo sme sa naučili od ľudí bez domova. Súčasťou programu bola diskusia, hudobní hostia, kvíz ale aj menšia prezentácia nášho riaditeľa, Jozefa Kákoša. Akcia Sleep out sa tak stala dôležitou súčasťou a tradíciou pre našu organizáciu a našich priateľov. Aj vďaka tomuto večeru sme si spoločne našli čas aby sme si pripomenuli aká dôležitá je naša práca a aký dôležitý je prínos každého jedného zamestnanca, dobrovoľníka či darcu. Sme nesmierne hrdí, že máme možnosť pracovať a denne stretávať tak veľa úžasných a inšpiratívnych ľudí, ktorí sú súčasťou našej organizácie a ktorí s nami denne pomáhajú prepisovať príbehy z ulice. Pozrite si náš krátky fotoreport z akcie.

Ďakujeme všetkým našim zamestnancom, dobrovoľníkom a podporovateľom, ktorí s nami boli tento rok súčasťou podujatia, medzi nimi aj Mestu Bratislava, Starej Tržnici, Generálnemu investorovi Bratislava, cukrárni Danele, Free Foodu, skupinám Crystals a Good Vibration Slido a letenkyzababku.sk, ktorých zľavový kupón vyhral ten „najodolnejší“ prespávač akcie.

Zdieľanie článku:

Facebook
Twitter
Email