NOCĽAHY ZADARMO

Priatelia, z celého srdca vám všetkým ďakujeme za vlnu podpory, ktorú ste nám zaslali a zdieľali počas posledných dní. Veľmi si vážime vašu ochotu pomáhať spolu s nami. Keďže na náš účet dorazilo viacero finančných darov „bez mena“ na preplatenie nocľahov, rozhodli sme sa, že tento víkend (piatok, sobota a nedeľa) bude naša nocľaháreň otvorená zadarmo pre každého jedného klienta. Práve tento víkend predpovedajú najtuhšie mrazy a preto veríme, že toto gesto, ktoré vzniklo i vďaka vašej podpore, pomôže ľuďom bez domova prežiť nasledujúce mrazivé dni o niečo ľahšie.

ĎAKUJEME, že vám ľudia bez domova nie sú ľahostajní.

I naďalej vás však prosíme, buďte obozretní a nebojte sa prihovoriť ľuďom na ulici. Naša služba bude pre nich otvorená každý jeden deň!

Rovnako vám budeme extrémne vďační za teplé čiapky, šály, rukavice a spodky, ktoré nám môžete poslať či priamo doniesť do našej nocľahárne, každý jeden deň ideálne do 18:30 pred večernou registráciou:).Veľmi dôležité PS: Ešte by sme radi upovedomili na výbornú pomoc a spoluprácu od Mestská polícia Bratislava, ktorá dokáže zabezpečiť vo večerných hodinách aj prevoz ľudí bez domova do našej nocľahárne. Ak nájdete niekoho, kto má ťažkosti dostať sa k nám, neváhajte volať na číslo 159.Pomáhajme si. Solidarita nič nestojí a žiadne obmedzenia nám ju nemôžu vziať. ĎAKUJEME,

váš Depaul tím:)

Zdieľanie článku:

Facebook
Twitter
Email