BLÍŽIA SA KRUTÉ MRAZY

Priatelia, máme pre vás 2 dôležité oznamy. Ten prvý sa týka našej covid „červenej“ zóny v nocľahárni. Pri poslednom hromadnom testovaní túto nedeľu sme mali už len JEDINÝ pozitívny výsledok a preto oficiálne od najbližšieho pondelka zatvárame našu poľnú nemocnicu na okraji mesta:). Boli to šialené týždne. Dokopy sme uchýlili 37 pozitívnych prípadov a z toho 4 sme v dôsledku vážnejších zdravotných stavov presunuli do nemocnice. Máme za sebou pár ťažkých večerov a nocí, ale s úľavou vám môžeme povedať, že sme to s našimi úžasnými kolegami ustáli.

Bohužiaľ, čas na vydýchnutie nám nezostáva. Najbližšie dni sa rapídne ochladí a v dôskedku prísnych opatrení tak čakajú ľudí bez domova opäť veľmi ťažké dni. Chceme vás preto požiadať, aby ste boli ostražití voči ľuďom na ulici. Naša nocľaháreň bude otvorená KAŽDÝ JEDEN VEČER (nehľadiac na sviatok, víkend, či obmedzenia). Nebojte sa prihovoriť ľuďom v núdzi, povedať im o našej službe či dokonca predplatiť konkrétnemu človeku nocľah u nás. Stačí ak viete jeho meno, peniaze za nocľah (1€ = 1 noc) zašlete na náš účet a do poznámky napíšete meno, komu budú nocľahy predplatené.

číslo účtu: 2621521983/1100
IBAN: SK02 1100 0000 0026 2152 1983

Nedovoľme aby sme v dôsledku mrazov prišli o ľudské životy, ľudia na ulici potrebujú našu pomoc azda viac než kedykoľvek predtým. Buďte tu spolu s nami pre tých, ktorí sa nemajú na koho obrátiť.

Zdieľanie článku:

Facebook
Twitter
Email