OČKOVANIE PRIAMO V NOCĽAHÁRNI

OČKOVANIE PRIAMO V NOCĽAHÁRNI

V sobotu (19. júna) večer sme u nás v nocľahárni mali akciu, na ktorú sme sa (dosť) tešili! Priamo v našej nízkoprahovej nocľahárni sme zaočkovali všetkých záujemcov, ktorí doteraz nemali možnosť registrovať sa na vakcínu bežným spôsobom.

Veľká vďaka patrí všetkým lekárom a zdravotníkom, ktorí tu boli celý večer pre našich ľudí z periférie : Intervenčný tím Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky a Záchranná zdravotná služba SR (https://www.zzssr.sk/). A samozrejme ďakujeme aj za pomoc mestu Bratislava. Klienti, ktorí sa u nás zaočkovali, budú môcť v prípade nežiadúcich účinkov spojených s vakcináciou zostať v našej nocľahárni počas celého dňa.

Zdravie našich ľudí je pre nás prvoradé a práve včerajšia akcia posilnila nádej a dáva väčšiu šancu na bezpečnejšie leto a dúfame, že i blížiacu sa jeseň. Je to pre nás dôležitý víkend, vďaka ktorému sme opäť o krok bližšie v pomoci ľuďom bez domova. Je to dobrý signál, že situácia bude pre ľudí na ulici v najbližších mesiacoch menej kritická.

váš Depaul tím ❤️
Foto: Marek Velček

ockovanie

Zdieľanie článku:

Facebook
Twitter
Email