HĽADÁME POSILU DO TÍMU OPATROVATEĽOV 🧡

Tak veru, do nášho skvelého tímu v Útulku sv. Lujzy de Marillac hľadáme posilu na pozíciu opatrovateľa. Čaká Ťa práca vo veľmi príjemnom kolektíve, ktorá má ZMYSEL a dáva Ti možnosť NAHLIADNUŤ HLBŠIE do života ľudí so skúsenosťou so životom na ulici. Rovnako Ti umožní podieľať sa na ZMENE SYSTÉMU v oblasti bezdomovectva, čo je mega prínosná vec!

Čo na tejto práci baví nášho kolegu Janka? „Je to najlepšia práca na svete. Skutočne. Pracovné prostredie, kolegovia a najmä klienti sú úžasní. Sú výborná spoločnosť. Často sa aj spoločne zasmejeme. Keď idem ráno do práce, tak ľudia na mňa pozerajú, že sa teším. Občas som si už cestou do práce tancoval,“ dopĺňa s úsmevom 😊.

Platové podmienky (brutto) sú 800 EUR/mesiac. Ale! Nakoľko je táto práca rozdelená na denné a nočné smeny, čaká Ťa mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok, v sobotu, v nedeľu a nočnú prácu podľa Zákonníka práce.

Na čo sa môžeš ako opatrovateľ tešiť? Okrem spríjemňovania zdanlivo obyčajných dní našich klientov, môžeš prispieť k zlepšeniu ich zdravotného stavu intenzívnou starostlivosťou, sprevádzaním, udržiavaním poriadku, kreativitou pri tvorení nových aktivít či pomocou pri bežných úkonoch ako je výdaj stravy alebo sprevádzanie k lekárom. Táto práca Ti veríme bude dávať zmysel, pretože sa priamo pričiníš na zlepšovaní kvality života zdravotne znevýhodnených ľudí bez domova.

Vieme, že zdravie a dobrá nálada našich kolegov sú veľmi dôležité, preto Ťa čakajú rozmanité benefity 🌱.

A akého člena tímu hľadáme 🧐? Predovšetkým bezúhonného, ktorému je blízky sociálny kontakt, je komunikatívny, empatický a má kultivované vystupovanie. Istota a rozhodnosť, schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, schopnosť prijať zodpovednosť, praktické myslenie, odolnosť voči mentálnej záťaži a sebakontrola patria medzi vlastnosti, ktoré by naša nová posila na tejto pozícii mala určite mať 🧡.

Ak Ťa naša pracovná ponuka oslovila, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom na mail uvedený v inzeráte TU: https://www.profesia.sk/praca/depaul-slovensko-n-o/O3104197 a my sa budeme tešiť na nového super člena našej „Lujza crew“!

Zdieľanie článku:

Facebook
Twitter
Email