Ďakujeme ❤️

Posledné týždne boli náročné pre nás všetkých. Hoci sme robili maximum, i my v Depaule sme zažili pár veľmi ťažkých a dlhých dni. Dovoľte preto, aby sme sa vám poďakovali za vašu pomocnú ruku. Jedno z najťažších období, aké sme v organizácii zažili, sme dokázali ustáť LEN vďaka tomu, že ste nás v tom nenechali samých.

Za každý dar, zdieľanie, milé slovo, či pomocnú ruku vám z celého srdca ďakujeme. Pomohli ste viac ako 350 ľuďom. Viac než 40 zamestnancom a viac než 300 ľuďom bez domova, o ktorých sme sa aj vďaka vám mohli denno denne starať – v térene, v ošetrovni, útulku pre chorých a v jedinej nocľahárni v meste, boli v tomto období v bezpečí. Ak je niečo pozitívne, čo si z tohto obdobia odnesieme tak je to pocit súdržnosti:).

Od spustenia našej kampane ste nám zaslali viac než 40 000€. Je to neuveriteľné číslo a sme zaň neskutočne vďační☺️ . Zároveň musíme povedať, že boj ľudí bez domova o prežitie (a náš boj) zďaleka nekončí. Mnohí z nich prišli o prácu a všetky svoje úspory. Kríza bude mať na tých najchudobnejších najtvrdší dopad. No budeme tu pre nich, tak ako vždy.

ĎAKUJEME, že veríte v našu prácu, ĎAKUJEME, že veríte na druhé šance a že ľudia bez domova si zaslúžia viac. Aj vďaka vám sa i naďalej budeme snažiť pomáhať ako to len bude v našich silách 💪. Fun fact na záver – do dnešného dňa boli všetci testovaní klienti, zamestnanci či pomocníci negatívni…Veríme na zázraky 🌠 .

Špeciálne ďakujeme ešte NexteriaElite SolutionsKofola, pani prezidentka Zuzana ČaputováNOTA BENENadácia OrangeTatra banka , Čierne dierySlovenský skautingTesco SlovenskoBratislava – hlavné mesto SRKto pomôže SlovenskuFusakle.skBritish Embassy, BratislavaBratislavské dobrovoľnícke centrumIWCB – International Women’s Club of BratislavaBirell a mnohí ďalší ❤️.

Váš Depaul tím(:

Zdieľanie článku:

Facebook
Twitter
Email